Arkivyskupui G. Grušui suteiktas Vilniaus klubo garbės nario vardas

Vasario 16-oji Vilniaus klube buvo pažymėta ypatingai – tądien ne tik šventėme Lietuvos valstybės atkūrimą, bet ir inauguravome Vilniaus arkivykupą metropolitą Gintarą Grušą, kuris tapo Vilniaus klubo Garbės nariu!

Vasario 16-oji Vilniaus klube buvo pažymėta ypatingai – tądien ne tik šventėme Lietuvos valstybės atkūrimą, bet ir inauguravome Vilniaus arkivykupą metropolitą Gintarą Grušą, kuris tapo Vilniaus klubo Garbės nariu!

„Būti Vilniaus arkivyskupu man reiškia būti Dievo dovanų Vilniaus miestui saugotoju – kad nebūtų prarasta tai, ką Dievas panorėjo šio miesto žmonėms suteikti. Panašią misiją atpažįstu ir Vilniaus klubo veikloje – išsaugoti tai, kas šventa, kas vertinga, įdėti mūsų kartos indėlį ir perduoti ateities kartoms. Du popiežiai vaikščiojo mūsų miesto gatvėmis ir abu jie sakė, kad iš šio miesto į visą pasaulį turi sklisti vilties ir gailestingumo žinia. Nemenkas iššūkis, bet pažįstu Vilniaus klubo narius – dideli iššūkiai jiems patinka“, - savo sveikinimo kalboje sakė Jo Ekscelencija Gintaras Grušas.